ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Κατά την εκλογική Γενική Συνέλευση του συνεταιρισμού «ΠΑΝΔΩΡΑ» που έλαβε χώρα στο 2ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής, Νεαπόλεως 5-7, την 20/10/2013, εξελέγησαν τα παρακάτω μέλη της εφορευτικής επιτροπής:

  1. Μαντέλλου Ελένη
  2. Κτίστη Θεώνη
  3. Σταματοπούλου Χριστίνα

Η εφορευτική επιτροπή κατήρτισε τους εκλογικούς καταλόγους με τις υποψηφιότητες για το Διοικητικό και Εποπτικό Συμβούλιο ως κατωτέρω:

 

Α) Υποψήφιοι για το Δ.Σ.

 

  1. Θεοδώρου-Χλύκα              Χρυσούλα
  2. Καραγεώργος                     Αθανάσιος
  3. Κώτσης                                 Παναγιώτης
  4. Πανταζής                              Παναγιώτης
  5. Παπακωνσταντίνου          Απόστολος
  6. Πέπονας                               Μανώλης
  7. Πολυχρόνης                                    Βασίλειος
  8. Ρέντζος                                 Κων/νος
  9. Σκλήνος                                Ιωάννης
  10. Τσιφτσή                                Χριστίνα

 

Β) Υποψήφιοι για το Ε.Σ.

 

  1. Αϊδίνη                                    Σοφία
  2. Βαχαβιόλος                                     Παναγιώτης
  3. Δόλλα                                    Ευθυμία
  4. Καλλίθρακας                       Κων/νος
  5. Μοναστηριώτου                 Αναστασία
  6. Νιαρχάκου                           Ελένη
  7. Ξανθοπούλου                     Παναγιώτα

 

Στην συνέχεια εκλήθησαν οι υποψήφιοι για σύντομη παρουσίαση των υποψηφιοτήτων τους και επακολούθησε η ψηφοφορία.

Μετά το τέλος ελέγχθησαν και καταμετρήθησαν οι ψήφοι.

Εψήφισαν 47 μέλη, ευρέθησαν 47 έγκυρα ψηφοδέλτια και εξελέγησαν οι κάτωθι:

 

 

 

Διοικητικό Συμβούλιο

 

  1. Σκλήνος                                Ιωάννης                    28 ψήφοι
  2. Παπακωνσταντίνου          Απόστολος              23 ψήφοι
  3. Κώτσης                                 Παναγιώτης             19 ψήφοι
  4. Πέπονας                               Μανώλης                  16 ψήφοι
  5. Θεοδώρου-Χλύκα              Χρυσούλα                14 ψήφοι
  6. Πολυχρόνης                                    Βασίλης                    09 ψήφοι
  7. Καραγεώργος                     Αθανάσιος                09 ψήφοι

 

Αναπληρωματικά μέλη

 

  1. Ρέντζος                                 Κων/νος                    07 ψήφοι
  2. Πανταζής                              Παναγιώτης             06 ψήφοι
  3. Τσιφτσή                                Χριστίνα                    03 ψήφοι

 

 

Εποπτικό Συμβούλιο

 

  1. Μοναστηριώτου                 Αναστασία               25 ψήφοι
  2. Ξανθοπούλου                     Παναγιώτα               15 ψήφοι
  3. Αϊδίνη                                    Σοφία                         14 ψήφοι
  4. Καλλίθρακας                       Κων/νος                    11 ψήφοι
  5. Νιαρχάκου                           Ελένη                        09 ψήφοι

 

Αναπληρωματικά μέλη

 

  1. Δόλλα                                    Ευθυμία                     08 ψήφοι
  2. Βαχαβιόλος                         Παναγιώτης             06 ψήφοι

 

 

 

 

 

 

Αθήνα 20/10/2013

Η εφορευτική επιτροπή

 

  1. Μαντέλλου                           Ελένη
  2. Κτίστη                                   Θεώνη
  3. Σταματοπούλου                 Χριστίνα

Απαντήστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *